Rozpoznání pravého orgasmu u ženy

Nejeden muž si zakládá na tom, aby při sexu uspokojil svoji partnerku. Pro muže je největší odměnou, když spatří a uslyší, jak si žena užívá sexuálního vyvrcholení. Jak však poznat, zda je orgasmus pravý, nebo jen předstíraný?

Muži si mohou myslet, že jsou oproti ženám v nevýhodě, protože u nich není možné, aby** vyvrcholení předstírali**. Na druhou stranu i oni mohou předstírat, znají-li pár triků. Pojďme se však věnovat ženskému orgasmu. I když by se mohlo zdát, že ženy mají prim v předstírání vyvrcholení, kdy se k němu mohou uchýlit kdykoli potřebují, aniž by se prozradily, nemusí tomu tak být. Bystré oko muže, ale i jeho cítění, mohou rozpoznat, zda žena prožívá skutečný orgasmus, nebo jen** předstírá**.

Rozšířené zorničky očí partnerky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12240 (gejsa.cz#392)