Sexuální polohy pro malý penis

Malý penis může znamenat velké výhody. Nevěříte? Existují sexuální polohy, které jsou stvořené pro menší rozměry a naopak velkým penisům zůstávají zapovězené. Které to jsou? Přečtěte si v tomto článku.

Když má muž malý penis

Zdaleka ne každý muž na světě byl obdařen nadprůměrnou velikostí penisu. V našich zeměpisných šířkách je takových skutečně pomálu. Ale nemusíte zoufat ani tehdy, pokud právě k vám byla příroda skoupá a nadělila vám menší rozměry, než by se vám líbilo. Není třeba panikařit, i s malým penisem dokážete ženu sexuálně uspokojit a dopřávat jí extázi jednu za druhou. Je třeba vědět, jak na to.

Že vás příroda o nějaký ten centimetr na vaší mužské chloubě ochudila? Musíte to umět partnerce vynahradit jinak. Na vaše menší rozměry nijak neupozorňujte, není k tomu důvod. Partnerku zaujmete vaším sexuálním uměním, díky kterému se nad malým penisem vůbec nebude pozastavovat.

Tipy pro sex s malým penisem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12244 (gejsa.cz#481)