Sexy mužská povolání

Tak, jako muže přitahují určitá ženská povolání, tak i ženy mají svůj žebříček sexy mužských povolání. Jaké zaměstnání vykonáváte? Jste zvědaví, zda zrovna Vaše povolání Vám nabídne devizu se těšit z většího zájmu něžného pohlaví?

Povolání plavčíka

Jeden čas běžel v televizi známý seriál zaměřený na zachraňování jedinců v moři, kteří se ocitli v nesnázích. Ano, řeč je o** povolání plavčíků a plavčic**. I když by se u tohoto seriálu dalo považovat, že zájem bude spíše ze strany mužů, tak i ženy si bezpochyby mohly přijít na své. Krom toho, celé kouzlo a vzrušivost je zvýšené ještě tím, že není nutné zůstat jen u sledování obrazovky. I při běžném životě se totiž žena může setkat s chrabrým, odvážným plavčíkem, ať už na bazénu, koupališti, nebo u moře. Již sama představa, že by muž pro ženu skočil do vody, nehledě na její studenost, hloubku, je pro něžné pohlaví vzrušující.Ženy odedávna touží být zachraňovány, a kdo jiný by jim toto jejich přání mohl splnit, když ne právě plavčík? To však ještě neznamená, že by se žena snad pokoušela utopit, jen z toho důvodu, aby se ocitla v náručí vysněného muže. I když, ženy dokážou být velmi kreativní a vynalézavé. Pokud bychom pominuli ten fakt, že by tímto činem znevážili, využili profesionálních služeb, tak i samotní muži v roli plavčíka by nemuseli přijít zkrátka. Držet totiž krásnou ženu jen v plavkách, jistě není k zahození.

Plavčík s vysportovaným tělem

Muž, který nabízí služby plavčíka již nějakou dobu, se může bezpochyby pochlubit vysportovaným tělem. Sušinky, nebo naopak oplácaní muži jen tak v řadách plavčíků nespatříte. Pokud ano, tak se spíše jedná jen o jistý záskok, brigádu. Letní teplé počasí vítají nejen muži, kteří mohou obdivovat něžné pohlaví v krátkých sukýnkách, šortkách, šatech. Také ženy si mohou přijít na své, a to například u plavčíků. Plavčík má na sobě povětšinou jen plavky, nebo plavky s tričkem. Více vrstev oblečení by ho zbytečně zdržovalo při případném náhlém zásahu, a omezovalo při záchranné akci. Ženy tak s obdivem spočinou na vypracovaném mužském těle, kdy si mohou i představovat, jaké by to bylo, kdyby se s takovým mužem ocitly v soukromí při svitu svíček, kdy by se jejich těla navzájem dotýkala. Ženská představivost běží na plné obrátky.

Ženy, které svlékají plavčíka očima

Můžete být středem zájmu něžného pohlaví, pokud si jako povolání zvolíte právě plavčíka, či si zařídíte tuto výjimečnou brigádu. Jen tak zadarmo však místo plavčíka nezískáte. Musíte složit zkoušky, jejichž součástí je nejen zaplavání potřebného úseku v požadovaný čas, ale také teoretická zkouška první pomoci aj. Budete-li však cílevědomí, vytrvalí, pak se i Vy můžete stát členem týmů profesionálních plavčíků, a těšit se nejen z možnosti, že zachraňujete lidské životy, ale také jste obdivováni a doslova svlékáni pod drobnohledem žen.

«« Sexy mužská povolání Sexy pracovní uniformy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12238 (gejsa.cz#339)