Sexy mužská povolání

Tak, jako muže přitahují určitá ženská povolání, tak i ženy mají svůj žebříček sexy mužských povolání. Jaké zaměstnání vykonáváte? Jste zvědaví, zda zrovna Vaše povolání Vám nabídne devizu se těšit z většího zájmu něžného pohlaví?

Sexy pracovní uniformy

Přesuneme se ze sporého oblečení, které sotva zakrývá část mužského těla, k celkovému zahalení. Je to paradox, ale ženy nevzrušuje jen odhalenost. I muž, který je kompletně oblečený, bývá pro ženu velmi přitažlivým. Řeč však není o nějakém úředníčkovi. To, že muž vykonává povolání, kde je oblečený, ještě není pravidlem, že je pro ženy lákadlem. A tak, pokud jste například hodinovým manželem, kominíkem, instalatérem, topenářem apod., pak budete muset na ženské srdce jiným způsobem. Pokud však nosíte oblek či uniformu, pak máte na poli svádění ženských duší cestičku jaksepatří umetenou. Jak oblek, tak uniforma působí na ženy jako magnet. A Vy pak máte tu devizu, že si můžete vybírat, která žena se stane Vaší láskou.

Uniformovaný muž

Muž v uniformě nemusí být jen mužem zákona. Co však mají uniformovaní muži společného, je ochrana, a to Vaší bezpečnosti. Takového policajta, vojáka, hasiče, když žena spatří, tak svůj pohled stočí právě na daného muže. Žena se nejspíš nevyzná v hodnosti, pokud se danou problematikou nezabývá, přesto však sama uniforma působí na ženu, jako afrodiziakum, kdy má hned nejen pocit bezpečí a jistoty, ale také možnosti prožití milostných chvilek. A zde, pokud patříte k uniformovaným mužům, máte šanci u žen zabodovat, i když zrovna nejste vazba. Zatímco plavčíci jdou tzv. s kůží na trh, Vaše případné nedokonalosti těla maskuje uniforma. Svoji šanci u žen tak má nejen muž s vypracovaným tělem, ale také sušinka, či muž při těle.

«« Povolání plavčíka Povolání lékaře »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12238 (gejsa.cz#339)