Techniky pro oddálení orgasmu u muže

Dopřejte své partnerce nekonečně dlouhé milování a naučte se oddalovat orgasmus. Pokud i přes veškerou snahu vyvrcholíte dřív, než je žádoucí, vyzkoušejte námi nabízené techniky určené pro oddálení ejakulace.

Většina žen potřebuje delší dobu na to, aby dosáhla orgasmu. Mužům někdy postačí pár vteřin nebo minut, ženy si raději užívají delšího sexu včetně předehry. Pokud se muži podaří uspokojit svou partnerku dřív, než vyvrcholí on sám, má z toho velmi dobrý pocit a je rád, že mu již nebrání nic v tom, aby vyvrcholil i on. Pokud ale dojde k ejakulaci dříve, než stačí uspokojit partnerku, což se bohužel děje dosti často, může ho to mrzet nebo štvát. Jestliže se u něj tato situace opakuje často, je na čase se začít zabývat tím jak spolehlivě oddálit ejakulaci.

Techniky pro oddálení orgasmu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12237 (gejsa.cz#310)