Vaginální orgasmus

Vaginální orgasmus prospívá dle vědeckých výzkumů tělesnému i duševnímu zdraví. Jenže mnoho žen dosáhne uspokojení pouze díky dráždění klitorisu. Jak je to možné a co udělat pro to, abychom si vaginální orgasmus přivodily?

Cesta k vaginálnímu orgasmu je mnohdy trnitá a může se většině lidí zdát i nedosažitelná. Mnoho žen se shoduje na tom, že vaginálního orgasmu zkrátka nedosáhnou a raději dávají přednost dráždění klitorisu. A to je chyba! Jak to udělat, abychom si mohli užít i jiného orgasmu než toho klitoridálního?

Jak poznám vaginální orgasmus? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12264 (gejsa.cz#643)