Vyberte si milenku dle vzhledu vagíny

Chcete se dopředu přesvědčit, že žena, se kterou se plánujete vyspat, bude dobrá v posteli? Nebo jste si mysleli, že pouze ženy dle tvaru a velikosti penisů dokážou poznat, jaký bude muž milenec? I muži můžou předem odhadnout, s kým mají tu čest.

Nechcete ponechat nic náhodě a raději si chcete být jisti, že žena, se kterou trávíte večer, nebo se kterou se již nějaký ten pátek sbližujete, bude i dobrou milenkou? Chcete zažít vášeň, dobrý sex a** erotické uspokojení**? Pak neponechávejte nic náhodě a dopředu si ověřte, že ta, o kterou jevíte zájem, bude skutečně stát v posteli za to. Muži totiž můžou hned na první ohled poznat, zda bude žena dračicí nebo něžnou romantičkou a podle toho vybírat.

Jak poznat milenku dle tvaru vagíny? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12254 (gejsa.cz#562)