Vyberte si milenku dle vzhledu vagíny

Chcete se dopředu přesvědčit, že žena, se kterou se plánujete vyspat, bude dobrá v posteli? Nebo jste si mysleli, že pouze ženy dle tvaru a velikosti penisů dokážou poznat, jaký bude muž milenec? I muži můžou předem odhadnout, s kým mají tu čest.

Pevná a prokrvená vagína

Muži mají rádi pevnost. Nezáleží na velikosti vagíny, na velikosti a tvaru stydkých pysků ani na velikosti klitorisu. Muži, kteří upřednostňují zdravý vzhled, hledí na to, aby byla vagína pěkně pružná a vypadala dobře. Muž je lovec. Co se svádění týče, pak je to u něj přesně stejné. Jeho kořist je žena a její vagína. Jestliže se žena strachuje o to, jaký tvar a vzezření mají její genitálie, strachuje se naprosto zbytečně. Muži celý vzhled vnímají trochu jinak. Spíše hledí na to, zda je vagína pěkně prokrvená a napnutá. Jestliže je, pak je jim jasné, že byla žena vzrušena již před tím, než ji muž svlékl. Tudíž že ji muž vzrušuje a na sex s ním pomýšlela již minimálně několik minut před tím, než si ji partner svlékl. To stejné mu můžou napovědět její bradavky.  Pokud se tyčí šikmo vzhůru, je jasné, že žena chce sex a že je na sex připravená. Tyto indicie svědčí o tom, že je žena zkušená a většinou i vypočítavá. Jestliže bude muž šikovný a bude vědět, co chce a jak se v posteli chovat, zažijí oba orgasmus jako nikdy před tím.

«« Jak poznat milenku dle tvaru vagíny? Červená vagína a upravené okolí »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12254 (gejsa.cz#562)