Vyberte si milenku dle vzhledu vagíny

Chcete se dopředu přesvědčit, že žena, se kterou se plánujete vyspat, bude dobrá v posteli? Nebo jste si mysleli, že pouze ženy dle tvaru a velikosti penisů dokážou poznat, jaký bude muž milenec? I muži můžou předem odhadnout, s kým mají tu čest.

Červená vagína a upravené okolí

Vagíny se mimo tvaru a pevnosti liší také svou barvou. Pokud má žena vagínu červenou, působí to na muže dosti eroticky a lákavě. Muž se při pohledu na červenou vagínu vzruší a chce za každou cenu dostat svou kořist. Taková žena mu dokáže nabídnout víc, než si muž myslí. Ženy, které mají takové zabarvení vagíny, jsou považovány za sexuální dračice a muži u nich předpokládají vysokou míru zručnosti. Muži by však měli být u těchto žen na pozoru. Častokrát jsou totiž nevěrné, nerady se nechávají omezovat a chtějí neustále zkoušet nové a nově věci, ovšem i s novými partnery. Ženy dračice si jdou za svým, a kdykoliv mají chuť na sex, a partner není po ruce, udělají si to klidně samy. Jako milenky jsou opravdu k nezaplacení.

«« Pevná a prokrvená vagína Růžová, hladce vyholená vagína »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12254 (gejsa.cz#562)