Vyberte si milenku dle vzhledu vagíny

Chcete se dopředu přesvědčit, že žena, se kterou se plánujete vyspat, bude dobrá v posteli? Nebo jste si mysleli, že pouze ženy dle tvaru a velikosti penisů dokážou poznat, jaký bude muž milenec? I muži můžou předem odhadnout, s kým mají tu čest.

Růžová, hladce vyholená vagína

Takovýmto vzezřením vagíny se údajně projevují ženy, které jsou perfekcionalistky, kterým velmi záleží na jejich vzhledu. Stejně tak, jak jim záleží na vzhledu, záleží jim i na tom, aby byly dobré v posteli. Holí se dokonale dohladka, aby ani jeden chloupek nepřekážel a vynikl tak každý záhyb jejich genitálií. Ženy, které jsou vyholeny dohladka, jsou ženy velmi sebevědomé, které si dokážou samy sebe vážit a již tímto jsou výjimečné a stojí za mužovu pozornost. A to i přesto, že jejich sexuální schopnosti nemusí být na takové úrovni, jako je tomu u jiných, méně přitažlivých žen. Tyto ženy se nebojí ukázat muži tak, jak je pánbůh stvořil, nestydí se za své tělo a jsou pyšné na svou růžovou vagínu. Jsou si totiž moc dobře vědomy toho, že muži právě o takovou lasturku stojí a že ji zbožňují. Některé ženy mají růžovou barvu od přírody, jiné si k ní dopomáhají různými triky, např. tím, že si na ni přikládají před stykem kostky ledu, nebo si ji intenzivně třou, aby vagína zrůžověla do požadované barvy.

«« Červená vagína a upravené okolí Suchá vagína s dost velkými pysky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12254 (gejsa.cz#562)