Vyberte si milenku dle vzhledu vagíny

Chcete se dopředu přesvědčit, že žena, se kterou se plánujete vyspat, bude dobrá v posteli? Nebo jste si mysleli, že pouze ženy dle tvaru a velikosti penisů dokážou poznat, jaký bude muž milenec? I muži můžou předem odhadnout, s kým mají tu čest.

Suchá vagína s dost velkými pysky

Muži až tolik nedělají rozdíly mezi vagínou s malými nebo s velkými pysky. Každému se líbí něco jiného. Nezakládají si rozhodně na tom, aby byla vagína proporčně dokonalá. Jestliže je žena při předehře suchá a k tomu má velké pysky, může to znamenat, že má se svým tělem nějaké problém, že sama se sebou řeší jistý komplex, který jí brání se uvolnit a vzrušit se. Komplex se může týkat buď vzhledu jejího pohlaví nebo jiné části těla. Takové ženy můžou být méně sexuálně aktivní a nemusí být tedy ani dobrými milenkami, neboť se za svou vagínu stydí, chtějí se milovat pouze ve tmě a nemusí mít rády orální styk od svého partnera. Můžou mít také výhrady kvůli některým polohám, při nichž by byly jejich intimní partie příliš odkryty a vystaveny pohledu partnera. Až v okamžiku, kdy se zbaví zbytečných předsudků, se z nich můžou stát lákavé a atraktivní milenky, které stojí za to vyzkoušet.

«« Růžová, hladce vyholená vagína Vagína s krátkými chloupky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12254 (gejsa.cz#562)