Zpevnění pánevního dna pro muže

Pánové, máte problémy s erekcí? Chcete se naučit prodloužit dobu, za kterou dosáhnete orgasmu? Rádi byste zvýšili svou sexuální výdrž? Pak vám přinášíme tip jak toho dosáhnout - pomocí velmi nenáročného cvičení.

Kolik svalů lidského těla byste dokázali vyjmenovat? Většina lidí zná jen několik základních svalů nebo svalových skupin. Na lidském těle se však nachází přes 600 svalů. V ideálním případě jsou všechny svaly pravidelně používané a přiměřeně zatěžované. Jenže realita je většinou taková, že některé svalové skupiny našeho těla téměř nepoužíváme – platí to zejména pro osoby se sedavým zaměstnáním, kterým chybí pravidelný přiměřený pohyb. Důsledkem je svalová nerovnováha, oslabení některých svalových skupin nebo také špatné držení těla aj.

Svalstvo pánevního dna – k čemu je dobré? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12245 (gejsa.cz#486)