Cviky pro lepší sex

Každý sex se dá vždy vylepšit. I v případě, kdy si myslíte, že jste v posteli nenahraditelná, vězte, že existuje mnoho způsobů, jak být ještě lepší. Nejde jen o změnu erotických poloh, o vyzkoušení nových pomůcek, ale také o cvičení.

Zažijte lepší sex

Sex můžete vylepšit mnoha způsoby. Pokud si myslíte, že jste již vyzkoušeli dost** sexuálních partnerů** a s nimi celou řadu sexuální praktik, poloh a erotických pomůcek a jste tedy toho názoru, že již lepší být nemůžete, mýlíte se. Lepší sex nestojí pouze za změnou polohy, nebo za vyzkoušení jedinečné erotické pomůcky. Ani když zapojíte svou fantazii, provede svému partnerovi erotickou masáž, nebo se obléknete do erotického prádla, dosud jste nevyčerpali všechny možnosti, kterými se dá zlepšit sex. Kromě běžně známých a zaručených triků můžete do svého života zapojit i vhodné cviky, které zajistí jak Vám, tak Vašemu příteli, nebo manželovi neuvěřitelnou slast. O jaké cviky se jedná, proč je cvičit a jak často se k nim vracet? S tím Vás teď seznámíme.

Cviky pro lepší sex »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12290 (gejsa.cz#322)