Jak dosáhnout orgasmu drážděním bradavek

Bradavkový orgasmus? Ano, skutečně existuje. Jde o další typ orgasmu, který jistě stojí za to vyzkoušet, nebo se o něj přinejmenším pokusit. Dokonce může být snazší ho dosáhnout oproti vaginálnímu či klitorálnímu orgasmu.

Bradavkový orgasmus

Bradavkový orgasmus je jeden typ orgasmu, kterého lze dosáhnout. Bradavky jsou velmi citlivou erotogenní zónou, což ví snad každý. Bradavky mají citlivé na dotek nejen ženy, ale i muži. Jak však dosáhnout orgasmu pouhou stimulací bradavek? Návod je vcelku jednoduchý, přitom tato činnost může velmi výrazně zpestřit a okořenit Váš milostný život o další nezapomenutelný zážitek.

Jak dosáhnout orgasmu stimulací bradavek? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12337 (gejsa.cz#663)