Jak na bezbolestný anální sex?

Análního sexu se nebojte. Vyzkoušejte tuto tabuizovanou sexuální praktiku bezbolestně a zamilujete si ji. Jaké triky vám pomohou a které erotické pomůcky jsou určeny pro Vaše pohodlí a maximální uspokojení z análního sexu, se dočtete v tomto článku.

Nebojte se análního sexu

Tato vzrušující sexuální praktika, stále platí za tabu. V současné době se o ní začíná trochu více mluvit a stále více párů touží po tom, ji vyzkoušet. Jak na to? Zejména ženy se obávají bolestivosti a možných zranění. Když se totiž anální sex provede bezhlavě, odnesou si milenci jenom negativní zážitek, který si už nikdy nebudou chtít zopakovat. Abyste naopak poznali ono vzrušující kouzlo této nevšední praktiky a zařadili ji do vlastního erotického repertoáru na zpestření nocí, musíte vědět, jak na to.

Aby anální sex nebolel »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12313 (gejsa.cz#508)