Jak používat vibrační vajíčko

Vibrační vajíčka jsou běžnými erotickými pomůckami a spolu s vibrátorem by neměla chybět v erotické výbavičce ženy. Moderní vibrační vajíčka nabízí řadu funkcí a možností a vy s nimi můžete zažít plno zábavy.

Co je vibrační vajíčko?

Vibrační vajíčko představuje menší vibrátor, a z části plní i některé jeho funkce. Vibrační vajíčko celkově vypadá jako vibrátor, ovšem oválného tvaru, a tento vibrátor v sobě zahrnuje vibrační vajíčko. Jde o malé vibrační jednotky, které jsou vyrobené pro dráždění a masírování klitorisu nebo pro vkládání do vagíny i análního prostoru. Vibrační vajíčko má buď zdroj energie zabudovaný v sobě, nebo se ovládá kabelovým ovladačem. Vibrační vajíčko se dá také použít např. pro vložení i do řady jiných erotických pomůcek, které ať už ženy nebo muži ke svým erotickým hrátkám používají. Tak např. do umělé vagíny, erekční kroužky, nebo jsou vibrační vajíčka často i obsahem většiny sad s erotickými pomůckami. Ta nejmodernější vibrační vajíčka se vyznačují tím, že mají dálkové ovládání až do vzdálenosti celých 10 metrů.

Jak se vibrační vajíčko používá? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12280 (gejsa.cz#239)