Jak používat vibrátor

Pokud jste sama bez partnera nebo si chcete zpestřit partnerský sex, nabízí se různé sexuální pomůcky, z nichž nejznámější a nejoblíbenější je vibrátor, který nabízí mnoho různých způsobů použití.

Přestože jsou vibrátory především záležitostí žen, i u mužů vzbuzují mnoho pozornosti, neboť právě vibrátory se jeví jako vhodný dárek na pohodových oslavách, nebo jako překvapení pro přítelkyni k oslavě Valentýna. Každá žena, která má ráda sex, jistě uvítá tohoto malého, avšak dosti příjemného společníka, který jí dokáže zpříjemnit chvilky, které tráví žena o samotě, nebo může být dobrým pomocníkem při erotických hrách muže a ženy. Vibrátory jsou zkrátka nedílnou součástí sexuálního života a pro některé ženy dokonce i nezbytnou nutností k tomu, aby dosáhly ideálního orgasmu. Vibrátory se vyrábějí v mnoha různých provedeních a je na každém, jaký si vybere. Tyto se liší velikostí, tvarem, typem, barvou, materiály a detaily provedení.

Jaké máme vibrátory? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12281 (gejsa.cz#240)