Jak poznat, zda bude muž dobrý v posteli?

Máte ráda jistotu? Chcete si být jista i v tom, že muž, se kterým plánujete strávit noc, bude dobrý v posteli? Existují určité znaky, podle kterých můžete poznat, zda Váš vyvolený bude stát v posteli za to.

Touha po skvělém milování i milenci

Jak poznat, že muž, kterého máte v hledáčku a ráda byste si s ním užila, bude dobrý v posteli? A co vlastně znamená „být dobrý v posteli?“ Z ženského pohledu je muž v posteli dobrý v případě, kdy své partnerce nejen skutky, ale také slovy a gesty prokazuje, že je celý žhavý na její tělo, když si ji dokáže hýčkat a v posteli se jí věnuje. Muži termín „dobrá v posteli“ vidí jinak. Pro ně je na sex dobrá ta žena, která v posteli ví, co chce, dokáže dát zřetelně najevo vše, co prožívá, a dokáže se v posteli odvázat a dosáhnout orgasmu. Ta, která se nestydí říct, po čem touží a co jí dělá dobře.

Chcete dobrého milence? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12316 (gejsa.cz#527)