Jak poznat, že muž dlouho neměl ženu

Nejspíš se nenajde žena, která by chtěla mít v posteli nezkušeného muže, nebo muže, který je pasivní, nevěří si atp. U žen také spíše vedou muži, kteří jsou ve společnosti oblíbenými, než muži, kteří jsou nudnými patrony.

 

Při výběru partnera, ať už životního, nebo sexuálního, hraje svoji roli také četnost partnerek, se kterými muž byl, a doba, která uplynula od posledního vztahu, či románku. Samozřejmě, pak zde jsou další faktory jako vzhled muže, jeho postavení atd. My se však soustředíme na výše zmíněné faktory. Samotná žena může z vlastních zkušeností vědět, jaké to je, když zažije rozchod, a jak dlouho trvá, než se zcela odmiluje, a může zase naplno žít, aniž by její myšlenky stále utíkaly směrem k bývalému partnerovi. A právě tato skutečnost je pro řadu ženu důležitá při volbě nového partnera. Začít si totiž něco s mužem, který je těsně po rozchodu, není zrovna ideální. Ovšem ani druhý extrém nemusí přinést ženě uspokojení a jistotu, že nový vztah dopadne lépe, než ten předchozí. Jsou muži, kteří svůj předchozí vztah ukončili ne před měsícem, ale třeba před rokem, či ještě déle. Jak však poznat, jak dlouhou dobu neměl muž vztah, respektive ženu? Není totiž ani výjimkou, že si muž začne pletky s ženou, přestože již s jednou chodí.

Singl muž – muž sukničkář »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12310 (gejsa.cz#501)