Jak si omotat muže okolo prstu

Patříte k ženám, které nedají mužům spát? Jste pro muže doslova magnetem, jak jsou Vámi přitahováni? Vaše moc však nemusí spočívat pouze v atraktivitě. I žena běžného vzhledu může muže okouzlit, a pak si ho podmanit.

 

Jistě, muži si nejprve u ženy všimnou její krásy, ať už se krása bude týkat obličeje, celkové postavy, či jednotlivých partií postavy, vlasů atd. Krása, kterou může žena disponovat, nemusí být jen krása vnější, ale také vnitřní. Dostanete-li možnost a prostor ukázat mužovi Vaši vnitřní krásu, může Vámi být stejně uchvácen, jako kdybyste byla modelkou, či královnou krásy. Budete krásná pro jednoho Vámi vyvoleného muže, který pozná Vaši vnější, či vnitřní krásu. Nebo snad zamýšlíte být neodolatelná pro všechny muže, kteří se motají kolem Vás? Omotat si muže okolo prstu, se Vám však může podařit jen u jednoho muže, na kterého soustředíte Vaši plnou pozornost.

Vyjádření lásky muži »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12307 (gejsa.cz#419)