Jak svést muže do pár minut

Všemu se dá naučit. I svádění. Chcete se naučit svádět muže se zaručeně kladným výsledkem? A to vše do několika málo minut? Nic není nemožné. Chce to jen vědět, jak na to.

Svádění se lze naučit. Díky cviku si můžete získat přízeň každého muže během pár okamžiků. Jestliže chcete dostat muže přesně tam, kam potřebujete, musíte vsadit na pár zaručených tipů. Úsměv je velmi důležitý. Pokud se budete na muže usmívat, dáte mu tím najevo, že se Vám v jeho přítomnosti líbí, a že kladně přijímáte i jeho komplimenty a zdvořilosti. Je to pro něj zpětná vazba, že svou snahu může násobit a stupňovat. Nestačí však pouze úsměv. Měla byste zapojit i celkovou mimiku obličeje, jakož oči i obočí.

Jak svést muže do pár minut? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12311 (gejsa.cz#506)