Jak uspokojit muže

Chcete svého partnera překvapit, zpestřit si Váš sexuální život, a docílit toho, aby měl myšlenky jen na Vás? Pokud ano, neváhejte a přečtěte si následující rady, které Váš partner zcela jistě ocení.

Žádný univerzální návod** jak uspokojit muže** neexistuje. Každý muž má totiž rád něco jiného. Lidé obecně touží po návodech. Chtěli by vědět, jak správně udělat to či ono, aby z toho byl partner jak se říká „na větvi“, ale ve skutečnosti žádný takový obecný návod není. Pokud by takový zaručený recept na uspokojení muže existoval, byla by to věčná škoda. Díky takovému receptu by se přišlo o objevování všeho nového a sex by už nebyl takový, jaký má být.

Co přináší partnerovi uspokojení?

Ve většině případů se stává, že partnerovi přináší zásadní uspokojení to, že je uspokojen partner druhý. Žena chce vyhovět ve všem muži, aby prožil skvělý sex, muž zase žene. Ženy např. často předstírají orgasmus a to z toho důvodu, neboť ví, že to muži udělá radost. Muži chtějí uspokojit ženu, protože jim to dělá dobře a vzrušuje je to. Držte se pravidla, že co dělá dobře Vám, dělá dobře i Vašemu partnerovi. Hlavní je si vyhovět navzájem. Rady, jak toho docílit, jsou však velmi individuální, neboť každému vyhovuje něco jiného. Vězte, že muž je nejšťastnější, když je jeho žena spokojená a má z milování také požitek.

Nenuťte se do sexu

Zajděte pouze tak daleko, jak sami chcete. Rozhodně se nedoporučuje praktikovat v sexu věci, které se Vám nelíbí, ale děláte je jen kvůli partnerovi. Za chvíli by byl takový vztah plný povinností, které oba nesnášíte, ale děláte je jen kvůli tomu druhému. A je známé, že k tomu, co musíte dělat z povinnosti, se co nevidět vypěstuje odpor. Není totiž nic horšího, než když se v sexu obětujete. Pokud se Vám do milování nechce, je lepší muže pro tuto chvíli odmítnout než milování přetrpět. Nejenom že takový sex absolutně muže neuspokojí, ale Vaše chování s otráveným výrazem se jej může navíc dotknout.

Lichoťte mu

Muž je od přírody dobyvatel. To se projevuje i v sexu, ve kterém chce být úspěšný. Chce v něm vynikat. Pokud se mu nedaří ženu uspokojit, opravdu ho to trápí. Proto je dobré ho za jeho výkon pochválit. Sdělte mu, jak byl dobrý a jak moc se Vám sex s ním líbí a budete vidět, jak je spokojený. Trocha toho lichocení totiž není nikdy na škodu. Přiznejte si, že ani Vy byste ráda nechtěla slyšet pravdivou otázku na otázku: Nezdá se ti, že jsem přibrala? Pozor však na předstírání! Lež má krátké nohy, jak se říká a je to pravda. Pokud nějakou dobu předstíráte, jak se sex s Vaším partnerem bezvadný a poté přijdete s tvrzením, že Vám vlastně po sexuální stránce Váš partner nevyhovuje a chtěla byste zkusit něco jiného, nebude tomu muž rozumět. Začne Vás podezírat, že k němu nejste upřímná a že jste mu lhala.

Dobrý sex až po určité době?

Mnoho mužů zažívá dobrý sex až po nějaké době, až kdy se oba dva partneři poznají a opadne prvotní vzájemný ostych. Často až po několika týdnech nebo měsících začínají partneři v posteli experimentovat a sex je skutečně baví. Nebojte se vymýšlet nové a nové způsoby, jak partnera potěšit. Zkuste klidně i něco, co tomu druhému připadne zvláštní.

Jak nejlépe uspokojit muže?

Rady a tipy:

Zapojte fantazii

Je nutné vyzdvihnout, že především vítězí odvaha a fantazie a s tím souvisí samozřejmě i nadšení a chuť k orálnímu sexu. Až poté, co této praktice přijdete s nadšením na chuť, přichází na řadu technika a způsob, kterým svého partnera uspokojujete.

### Dejte si načas

Mnoho mužů uvítá delší laskání a hlazení po celém těle, nejenom v rozkroku. Ženy si často myslí, že muži mají erotogenní zóny jen a jen mezi nohama a tak se zaměří pouze na tuto oblast a ostatní partie přehlíží. To je ovšem velká chyba. Zkuste se aspoň pár minut něžně dotýkat svého partnera všude jinde, jen ne v rozkroku, něžně ho laskejte a uvidíte, jak se mu to bude líbit.

Mějte na paměti, že penis není všechno. Muži milují hlazení na vnitřní straně stehen, nebo lehké líbání na krku i na uchu. Proto tyhle partie neopomínejte. Penis počká.

Používejte jazyk

Hodně žen při orálním sexu pohybuje pouze hlavou nahoru a dolů a myslí si, že muž je z toho v sedmém nebi. Pouhé mechanické pohyby však rozkoš muži nezaručí. Naopak ocení, pokud při orálním sexu začnete používat jazyk. Nápadům se meze nekladou. Můžete například špičkou jazyka kroužit kolem penisu, nebo se ho jen letmo dotýkat. Jazykem můžete laskat i nejbližší okolí.

Pomáhejte si rukou

Muži vyjma jazyka uvítají taky to, když žena podpoří prožitek použitím rukou. Není dobré to s rukama moc přehánět, stačí jejich občasné použití. Laskání a sání je přece jen lepší.

Méně je někdy více

Nemusíte se vždy pohybovat rychle. Pomalé pohyby jsou mnohdy příjemnější a erotičtější. Dokonce v důsledku „divočení“ může dojít k jemnému spálení nebo natržení tenké kůže. Ženy mají často pocit, že musí dělat vše co možná nejrychleji, aby se to mužům líbilo, ale opak bývá často pravdou. Ovšem vše je individuální. Nejlíp uděláte, budete-li sledovat mužovi reakce při Vašich různých rychlostech a dle výrazu partnera se poté držet té, které mu zjevně vyhovuje nejvíc. Pokud si však nejste jistá, není nic jednoduššího, než se ho narovinu zeptat.

Jak již bylo napsáno na začátku článku, každému se líbí něco jiného. Někoho vzrušuje se s partnerkou líbat i těsně po vyvrcholení, jinému se líbí pouze orální stimulace, jiný zase oráním sexem vyvrcholení nedosáhne, někteří mají rádi jemnější stisk penisu, pozvolné přejíždění rukou a jemné vzrušování uvolněným jazykem, jiní na to raději hupsnou hned bez předehry.

Bacha na zuby

Dejte si pozor, abyste partnera při orálním sexu nekousla. I to se totiž stává. Naprostá většina mužů ocení, pokud vše žena zvládne, aniž by o ně zavadila jediným zubem.

Buďte sexy – pořiďte si sexy prádlo

S krásným prožitkem ze sexu samozřejmě souvisí i pěkné sexy prádlo. Jaké prádlo žena na sobě má, je pro muže hodně důležité, i když ne podstatné. Samozřejmě že muž dostane na ženu chuť o to větší, když ji vidí v sexy prádýlku, než když má na sobě bombarďáky.

Po vyvrcholení nepřestávejte

Pokud to zvládnete, po vyvrcholení za žádnou cenu nepřestávejte. Postačí, když jen zvolníte tempo, prožitek z orgasmu se tak zmnohonásobí.

Závěrem je dobré uvést, že pokud chcete opravdu Vašemu partnerovi dopřát v posteli nezapomenutelný zážitek, sex by Vás měl bavit a naplňovat. Proto hoďte všechny starosti za hlavu a užijte si super sex.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. (gejsa.cz#102)


Přidat komentář