Jak uspokojit muže

Chcete svého partnera překvapit, zpestřit si Váš sexuální život, a docílit toho, aby měl myšlenky jen na Vás? Pokud ano, neváhejte a přečtěte si následující rady, které Váš partner zcela jistě ocení.

Žádný univerzální návod** jak uspokojit muže** neexistuje. Každý muž má totiž rád něco jiného. Lidé obecně touží po návodech. Chtěli by vědět, jak správně udělat to či ono, aby z toho byl partner jak se říká „na větvi“, ale ve skutečnosti žádný takový obecný návod není. Pokud by takový zaručený recept na uspokojení muže existoval, byla by to věčná škoda. Díky takovému receptu by se přišlo o objevování všeho nového a sex by už nebyl takový, jaký má být.

Co přináší partnerovi uspokojení? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12267 (gejsa.cz#102)