Jak uspokojit muže pusou

Jak vypadají Vaše milostné hrátky? Upřednostňujete jednu a tu samou polohu, nebo rádi experimentujete a dodáváte sexu novou šťávu? Chcete-li uvést Vašeho partnera do naprosté extáze, pak vyzkoušejte orální sex.

 

Snad nenajdete muže, kterému by se nelíbil orální sex. Může se totiž naprosto uvolnit a vychutnávat teplo, měkkost, vlhkost a rytmické sání a olizování Vašich úst. Víte však jak na to? Bohužel je totiž také místo toho nejvyššího uspokojení, mužovi ublížit. Ublížit můžete nejen zuby, ale i přílišným stisknutím aj.

Uspokojování pusou u mužů vede »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12271 (gejsa.cz#183)