Jak uspokojit muže rukou

Intimní chvíle nemusí být jen klasickým milováním, tedy pohlavním stykem. Dopřát mužům rozkoš můžete i za pomocí rukou. Ať už částečně nebo do úplného vyvrcholení. Ukážeme jak na to.

Mohou nastat situace, kdy třeba není příhodné vykonat pohlavní styk. Žena může mít menstruaci, zrovna má obtíže nebo se to třeba nehodí v těhotenství. Existuje řada příležitostí, kdy muže uspokojit rukou. I samotná předehra se ale může odehrávat v tomto duchu a i tady je dobré vědět, kam sáhnout a jak se v daném místě pohybovat. I když spousta lidí si myslí, že samotný intimní styk je ideálním prostředkem k** milostným hrátkám**, tak třeba tantra (hojně vychvalovaná jako prožitek a slast intimních chvil) nabízí jedinečné poznatky a metodiku, jak muže uspokojit rukou. Podívejte se, jak na to.

Uspokojení muže rukou - příprava »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12273 (gejsa.cz#193)