Jak uspokojit muže rukou

Intimní chvíle nemusí být jen klasickým milováním, tedy pohlavním stykem. Dopřát mužům rozkoš můžete i za pomocí rukou. Ať už částečně nebo do úplného vyvrcholení. Ukážeme jak na to.

Uspokojení muže rukou - příprava

V každé intimní chvíli je zapotřebí vnímat reakce toho druhého. To znamená, že jakmile se dostanete k nějaké aktivitě, tak než v ní setrváte, tak sledujte reakce partnera. Jestli to s ním nic nedělá, přejděte k něčemu jinému, jestli má blažený výraz, tak setrvejte chvíli a činnost stupňujte. Je ale dobré vědět, co druhému dělá dobře. Některé páry nemají problém si o všem promluvit, u jiných zase funguje řeč těla. Partner vás tak navede do míst, kde to má rád. Hlavní je ale vnímat toho druhého a společně si užívat soukromé chvíle.

«« Jak uspokojit muže rukou Uspokojení muže rukou – jak na to »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12273 (gejsa.cz#193)