Jak uspokojit muže rukou

Intimní chvíle nemusí být jen klasickým milováním, tedy pohlavním stykem. Dopřát mužům rozkoš můžete i za pomocí rukou. Ať už částečně nebo do úplného vyvrcholení. Ukážeme jak na to.

Uspokojení muže rukou – jak na to

Nejprve začněte zlehka. Pokud se nejedná o tzv. rychlovku, tak muže nejprve laskejte po celém těle a intimních partií se jen zlehka dotýkejte, abyste je připravili na nevšední slast. Až dojdete ústy až k oněm partiím, tak lehce hlaďte penis od kořene až po špičku. Jemně si pohrajte i s varlaty. Vezměte penis do rukou a klasicky ho drážděte stiskem ruky od zdola nahoru. Poté jej začněte hladit krouživými pohyby stejným směrem. Samozřejmě to nedělejte velkým stiskem, jen jemně hlaďte úd spirálovitým pohybem. Přejděte na žalud. Udělejte si z dlaně tvar „mističky" a v ďolíku dlaně mějte žalud. Takto jej masírujte. Vypadá to, jako když lisujete třeba citron, ale zase jemně. Poté drážděte otvor močové trubice. Samozřejmě se nevylučuje ani orální kontakt, ale protože se věnujeme ručnímu uspokojení, tak u něj také zůstaneme. Jakmile zpozorujete, že se muž blíží vyvrcholení, tak zrychlete. Opět se vraťte ke klasickým pohybům nahoru a dolů, až muž dojde k vyvrcholení.

Ruční uspokojení muže může být zpestřením vašeho intimního života. Nebojte se dát volný průchod fantazii a okořeňte si sexuální život něčím nevšedním. Pokud se obáváte, že to nebudete umět, tak si stačí najít video návody. Ty vás provedou technikou uspokojení muže tak, že on se nebude poohlížet po někom jiném, protože to bude chtít jen od vás.

«« Uspokojení muže rukou - příprava Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12273 (gejsa.cz#193)