Jak začít s análním sexem

Anální sex je téma, které budí v mnoha lidech určité rozpaky. Má však i své příznivce, kteří na něj nedají dopustit. My Vám v následujícím článku poradíme, jak si tento druh sexu na maximum užít.

Nudí Vás klasická misionářská poloha, ráda experimentujete a chcete vyzkoušet něco nového? Možná jste zbavena předsudků a rozhodnutá konečně prozkoumat taje análního sexu, který je u mužů tolik oblíbený. S chutí do toho!

Netlačte na pilu! »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12336 (gejsa.cz#656)