Jaká je spolehlivost postinoru?

Spoléháte se při sexu na přerušovanou soulož? Co když se však jednoho dne Váš partner neuhlídá, a ejakuluje do Vás, místo ven? Použijete pak některou z babských rad, nebo máte pro tento případ pojistku v podobě Postinoru?

Ovšem nejen ne zrovna zdařilá přerušovaná soulož Vám může způsobit chmury a vrásky na čele. I když použijete kondom jako účinnou antikoncepci, může se přihodit, že selže, praskne, a neštěstí v podobě nechtěného početí by mohlo být hned na světě. Postinor pak můžeme chápat jako skutečnou záchrannou tabletku po. Jenže, jak taková tabletka působí na ženský organismus? A je vůbec možné používat** Postinor** častěji během roku, nebo jen zcela výjimečně? Nedočkáte se po** použití Postinoru** nějakých vedlejších příznaků? V našem článku najdete odpovědi nejen na tyto otázky.

Postinor jako nouzové řešení po sexu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12295 (gejsa.cz#342)