Jaká prsa vzrušují muže

Máte pocit, že nemáte-li velká prsa, tak jako byste pro řadu mužů neexistovala? Zatímco dříve byla silikonová ňadra výjimkou, nyní je možné je spatřit nejen u celebrit. Mezi muži jsou však i ti, a není jich málo, kteří upřednostňují prsa přírodní.

Skutečně si myslíte, že když si necháte vymodelovat, zvětšit ňadra, že Váš život bude hned lepší? Myslíte, že Vám prsa o jedno, či více čísel větší, přinesou štěstí v osobním životě? A co když to bude spíše naopak? Stanete se sice středem zájmu u mužů. Můžete však být jen obdivovaná z dálky, či Vás budou muži považovat za dostupné zboží, protože svými** novými ňadry pro ně budete výzvou. A to výzvou k akci, nebo obhroublým, nejapným poznámkám. Ovšem ani v práci nemusíte docílit lepšího života, kdy se možná ocitnete tváří v tvář před **obtěžováním ze strany kolegů, či dokonce nadřízených. A tak by klidně mohlo platit, že velká prsa, velké starosti. Své by o tom jistě mohla vyprávět nejedna dívka, žena. Zatímco si řada žen nechává svá prsa zvětšovat, tak zase nejedna žena si nechává naopak** prsa zmenšovat**. Že by skutečně platilo to, co se říká, že ženy jsou věčně se sebou nespokojené? Anebo snad ženy hledí na potřeby svých partnerů, a plní jim, co jim na očích vidí? Pak se ovšem nabízí otázka, zda by si i muži nechali kvůli ženě něco poupravit, zvětšit, či zmenšit.

Muži obdivující velká ňadra »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12301 (gejsa.cz#364)