Když partner odmítá sex

Z dlouhodobého vztahu se časem láska i vzrušení vytratí. To je normální. Ale jak moc je normální, pokud partner dlouhodobě odmítá sex? Rozhodně to není v pořádku, zvláště, pokud do té doby vše bylo ok.

Problém, se kterým se málo lidí svěřuje jiným. Důvod je jasný – říci otevřeně, byť i svému nejlepšímu příteli, že můj partner odmítá se mnou provozovat sex je, jako si na hlavu nasypat popel. I když neděláte nic špatně a vše je tak, jako dříve, nebo se navíc snažíte milostný život okořenit nákupem pomůcek a sexy prádla, může se stát, že Vás partner prostě odmítne.

Dlouhodobý problém je skutečný problém »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12330 (gejsa.cz#614)