Lubrikační gel, použití

Lubrikační gel je skvělým pomocníkem, který usnadňuje, zpříjemňuje a ozvláštňuje sex. Rozhodně by neměl být spojován pouze s análním sexem nebo homosexuálním pohlavním stykem. Užít si s ním může každý jednotlivec i pár.

Co je lubrikační gel?

Lubrikační gel (také lubrikant) můžeme zařadit mezi erotické pomůcky, jde o prostředek ke zvlhčení. Představit si jej můžeme jako zahuštěnou kapalinu. Po rozetření vytváří na pokožce tenoučký film, který snižuje tření.

Někteří lidé si jeho použití spojují s pohlavním stykem mezi homosexuálními muži, kdy je tento prostředek nezbytný, případně s nějakými extrémními sexuálními praktikami (zejména anální sex), a proto jej odmítají. Takovýto postoj je však zbytečný a jen ochuzuje o možné nové zážitky, které použití lubrikačního gelu přináší.

Jak se dá lubrikační gel využít? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12265 (gejsa.cz#24)