Milenci i po konci vztahu

Znamená konec vztahu, že je Vaše společné soužití s definitivní platností minulostí? Říká se, že konec může být začátkem něčeho nového. Co však, pokud konec bude opětovným začátkem Vašeho vztahu, kdy se z Vás stanou milenci?

Milenci a nezávaznost

Milenecké páry máme spojené s jedinci, kteří si své lásky potajmu užívají, kdy jeden z nich může být zadaný, nebo dokonce oba dva mohou být v manželském svazku. Milenci však mohou být i svobodní, nezadaní jedinci, kteří si plnými doušky užívají své lásky bez jakýchkoli obav, že by snad přišel nějaký následek. Žádnou zvláštností však nejsou ani páry, které si prošly mileneckou a partnerskou fází, následně došlo k ukončení vztahu, ovšem poté opětovnému znovuvzkříšení. Zvláště pak u dlouhodobého vztahu není lehké jen tak skoncovat se vším, co Vás naplňovalo, a s druhým po dlouhé měsíce, roky, spojovalo. I přes rozchod, i přes důvod rozchodu, Vás to k sobě může silně táhnout. V podstatě si dáte druhou šanci. A co na tom, že jste již třeba začala zkoušet žít sama, a zvykat si, jaké to je, usínat a probouzet se v prázdné posteli. Život sám o sobě je jedna velká zkouška. Berte Vaši odluku, která mezi Vámi nastala, a nyní jste opětovně spolu, jako mezidobí potřebné pro nádech, utřídění si myšlenek. V čem pak bude jiné být milenci, i když vztah ukončíte? Může návrat k milenecké fázi pomoci Vašemu novodobému vztahu?

Pravidla partnerského vztahu s milencem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12326 (gejsa.cz#576)