Mokrý orgasmus - jak na něj?

Mokrého orgasmu nedosáhne každá žena. Jde o jiný druh orgasmu než klitorální, kterého dosahují ženy nejsnáze. Chtěly byste jej také zažít? Pak nezoufejte. Mokrý orgasmus se dá natrénovat. Jak na něj? Tady je návod.

Mokrý orgasmus

Na mokrý orgasmus nezapomene žádná žena do konce života. Pokud se jí podaří ho prožít. Jde o velmi silný orgasmus, který má mnohonásobně vyšší razanci než orgasmus klitorální nebo klasický vaginální. Mokrý orgasmus končí výstřikem průhledné tekutiny různého množství. Jak k takovému orgasmu ženu přivést?

Mokrý orgasmus není výmyslem pornofilmů »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12334 (gejsa.cz#648)