Nejvhodnější sexuální pozice v těhotenství

Pohlavní styk je v průběhu těhotenství běžnou, příjemnou a navíc prospěšnou činností. V dnešním článku vám přinášíme tipy na několik bezpečných poloh, které by vás mohly zajímat.

Sexuální život v těhotenství

Pokud probíhá** těhotenství bezproblémově**, je sex v těhotenství naprosto bezpečný. Dítě je v děloze chráněno plodovou vodou a plodovými obaly. Chuť na sex je u ženy v tomto období různý, velmi individuální a mění se také v průběhu těhotenství. V těle ženy probíhá v průběhu těhotenství mnoho změn, které potřebu sexu ovlivňují. Některé ženy popisují zlepšení sexuálního prožitku v těhotenství, jiné naopak hovoří o naprosté ztrátě chuti na sex.

Může sex v těhotenství způsobit předčasný porod? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12275 (gejsa.cz#214)