Orální sex - jak uspokojit muže

Neexistuje snad muž, který nemá rád orální sex. Jenže také je mnoho žen, které tuto techniku nechtějí dělat. Zpočátku k tomu mohou mít odpor. Jak ho překonat a jak poté dokonale uspokojit muže?

Co si budeme namlouvat – muži orální sex milují a chtějí jej provozovat. Některé ženy, zejména v mladším věku k tomu mají odpor. U náctiletých slečen je to poměrně normální, pakliže nemají se sexem mnoho zkušeností. Většina z nich časem těmto hrátkám přijde na chuť, ovšem stále existují i ty, co to nemusí. A i pokud začnou orální sex muži provádět, zrovna to nemusí. Kde je problém?

Orální sex? – test zamilovanosti

Pokud se tímto trápíte, nejspíš k tomu máte nějaký důvod, o kterém víte. Nemusíte si připadat jako z jiné planety, mnoho žen uspokojovat partnera orálně zrovna nepociťuje jako něco lahodného, ale dělá to čistě pro něj. Samozřejmě, že jsou ženy, které tuto činnost doslova milují, ale obvykle jen u určitého partnera, respektive u partnera, kterého opravdu miluje. Takže pánové, zde může být návod, jak poznáte hloubku citů Vaší partnerky – jestliže Vás uspokojuje ústy s nadšením a ráda, pak je do Vás nejspíš zamilovaná.

Důvody, proč ženy odmítají orálně uspokojit muže »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12331 (gejsa.cz#615)