Pravidla sexu se ženatým mužem

Každý vztah by měl mít svá pravidla a to samé platí i o vztahu se ženatým mužem. Jak se chovat, podle čeho se řídit a jak ve vztahu pokračovat, aby vydržel co nejdéle a přitom, abychom zůstaly nad věcí?

Vztahy, jeho klady i zápory

Nejlepší pravidlo je jistě to, že ženaté muže nebrat. Srdci však člověk neporučí. Pokud žena dopředu ví, že dotyčný je ženatý, může velmi razantním způsobem ovlivnit, zda se s ním dá do řeči a zda s ním skočí do postele. Horší je to v případě, kdy se žena zaplete se ženatým mužem, aniž by o tom, že je již zadaný a okroužkovaný, věděla, a pak už jí dělá problémy ho nechat plavat, neboť je jí s ním dobře. Rozum a láska nejdou dohromady. I když si žena stokrát řekne, že jí se nemůže stát, že by se zapletla se ženáčem, může najednou přijít chvíle, kdy se právě do takového bezhlavě zblázní a nehledí napravo ani nalevo. Existují však pravidla, která radí, jak takovým vztahem proplout a přitom si zachovat svou důstojnost.

Držte vztah v tajemství »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12320 (gejsa.cz#555)