Proč muži chtějí atraktivní milenky?

Říkáte si někdy, co vlastně muži chtějí od žen, jaká jsou jejich očekávání? Máte kolem sebe muže, kteří by se rozhodně nezahazovali s normální ženou, kdy naopak musí mít po svém boku ženu typu modelka, královna krásy?

Touha po atraktivních milenkách

Rozhlédnete-li se kolem sebe, pak spatříte jedince, kdy každý z nich je naprostým originálem, žádnou kopií. Podíváte-li se však pozorněji, pak můžete jedince prakticky rozdělit do třech skupinek. Jsou jedinci, kteří jsou prvoplánovými krasavci, dále jedinci, tzv. šedé myšky, kteří nijak zvláště nezaujmou, a nakonec jedinci, kteří jsou řekněme ošklivými káčátky. Zůstaneme-li pak u mužů, pak ruku na srdce, který muž myslíte, že by si dobrovolně vybral ošklivé káčátko, či obyčejnou ženu? Jsou však muži skutečně tak povrchní, a je možné házet všechny muže bez rozdílu do jednoho pytle? Proč někteří muži, ne-li většina z nich, nemá zájem o ženu při těle, ať už v oblasti vztahu, nebo sexu?

Atraktivní žena – vizitka muže »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12315 (gejsa.cz#520)