Sex s metrosexuálem

Něco, co může znít jako nadávka, může mít zcela jiný význam, než jaký předpokládáte. I takový metrosexuál v nás může asociovat muže, který musí mít vše změřené, nebo je schopný sexu jen v metru. Kde je ukrytá pravda?

Význam pojmu metrosexuál nemá nic společného s uvedeným. Muž, kterého někteří muži takto častují, je svým způsobem opakem mužů, kteří si zakládají na své mužnosti, ovšem takové té páchnoucí. Jsou totiž muži, kteří se rádi schovají za tvrzením, že správný muž musí smrdět. Drtivá většina žen je však opačného názoru, a upřednostňuje muže čisté a příjemně vonící. A tak jedinou, zato však chabou, obranou „správných mužů“ je počastování mužů „krasoňů“ tím, že jsou metrosexuálové. Nadávka to však v tomto případě vůbec není. Potkáte-li metrosexuála, pak si můžete být jista, že před Vámi stanul upravený, voňavý o sebe pečující muž. Za nadávku to tedy považují jen muži, kteří nejsou metrosexuálové, kteří nemíní svůj drahocenný čas věnovat zbytečnostem. Což oni považují za zbytečnost, ztrátu času osprchování a použití deodorantu, parfému. A jaký je sex s metrosexuálem? Je voňavý, nebo se jedná jen o líbivý obal, a raději byste měla přeci jenom přesedlat na správného muže?

Atraktivita muže metrosexuála »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12305 (gejsa.cz#390)