Tipy na erotické dárky

Užíváte si se svou drahou polovičkou romantické chvilky plné vzrušení a mazlení nebo víte o někom, kdo tomuto „sportu“ holduje? Co takhle obohatit váš sexuální vztah nevšední erotickou pomůckou či darovat tyto neobvyklé dárky svým známým?

Erotického zboží je snad stejně mnoho, jako je** sexuálních poloh**, ne-li více. A samozřejmě je z čeho vybírat. Záleží na každém, co komu vyhovuje a na jakém stupni sexuální aktivity se nachází. Rádi bychom v tomto článku poukázali na několik tipů, které vám zpestří váš sexuální život a může ho pozvednout na vyšší úroveň, a hlavně jaké pomůcky a věci se hodí jako dárek vašim blízkým či známým.

Erotické hry – na začátek to nejlepší »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12266 (gejsa.cz#79)