Vibrátor Vibe Therapy SERENE

Vzrušující tvar, dokonalé funkce, elegance… To vše vás může napadnout ve spojitosti s vibrátorem Vibe Therapy SERENE. Vibe therapy SERENE může i vám poskytnout okamžiky dokonalé extáze.

Vibrátory se řadí mezi nejoblíbenější sexuální pomůcky. Tuto erotickou pomůcku používají jak nezadané ženy, tak páry, které si chtějí sex oživit. Zajímavé je, že vibrátor měl v minulosti sloužit k léčbě hysterických žen. Hysterie byla v té době chápána jako onemocnění dělohy. A tak lékaři přišli na myšlenku, že když bude děloze věnována dostatečná pozornost, zůstane žena klidnou. V roce 1896 byl vytvořen první vibrátor na parní pohon.

Po 20 letech přichází na svět modernější vibrátor na elektrický pohon. Vzhledem k tomu, že erotický průmysl se posouvá neuvěřitelným tempem dopředu, můžeme i ve vývoji vibrátorů neustále sledovat změny. Současné vibrátory v některých případech připomínají spíše roztomilou hračku v krásných barvách a tvarech. Moderní vibrátor nemusí vypadat nutně jako penis. Vibrátory si tak můžeme vybírat v různých velikostech, barvách, tvarech a také z různých materiálů (plast, kov, gel). Jedním z moderních typů vibrátorů je vibrátor Vibe Therapy SERENE, který vás jistě nadchne.

Vibrátor Vibe Therapy SERENE »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12278 (gejsa.cz#230)