Vibrátory pro ženy - návod

Dostala jste od přítele či kamarádky vibrátor? Nebo jste si koupila sama jeden kousek pro potěšení? Ať tak či onak, možná se právě zajímáte o to, jak jej správně použít, abyste dosáhla vytoužené rozkoše.

Každá žena své tělo dokonale zná a měla by znát i své erotické body. Na používání vibrátoru vůbec nic není, proto tyto rady Vám spíše než návod poslouží jako jakýsi průvodce tím, co vše vibrátor vašemu tělu nabízí.

Jak vibrátor použít? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12279 (gejsa.cz#237)