Zajíček v posteli

Zajíčkem v posteli si může každá žena přivolat ztracenou atraktivitu a znovu u sebe objevit vnitřní sexualitu. Jaké jsou výhody a nevýhody toho, mít v posteli mladého kluka, když Vám samotné už dávno bylo čtyřicet?

Co si budeme povídat, mladí kluci mají krásná těla. Chovají se vcelku sebevědomě a mnozí z nich jsou inteligentně na stejné úrovni jako naši starší manželé. Říká se, že pokud si dva rozumí, na věku nezáleží. Jenže co když si do postele přivedeme muže, který je jen o pár let starší než náš syn? Proč máme touhu po mladších partnerech? Příčina může být v rodině. Pokud si paradoxně nejlépe rozumíme s mladším bratrem, vybíráme si i mladšího partnera. Hlavní důvod je však ten, že se např. sami cítíte na osmnáct. Je až neuvěřitelné, kolik žen přitahují mladší muži. Vyplatí se chodit se zajíčkem? Těžko někoho odsuzovat. Denně potkáváme páry, kdy pánovi je přes padesát a vede si vedle sebe partnerku takřka o dvacet let mladší. Nedivíme se tomu. Tady se prostě hladí něčí ego a přikládáme to i krizi středního věku. Jenže když se role obrátí a my potkáme pár, kdy je o deset - patnáct let starší žena, připadá nám to divné, možná i trochu zvrácené. Pokud mladík svým přátelům přizná, že randí se ženou o generaci starší, většinou mu každý plácá po rameni. Sbalit totiž starší ženu není jen tak. Chce to dobrou strategii, vtip a sebevědomí. Ať chceme nebo ne, muži milují zralé ženy.

Proč chtějí muži starší ženy? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12333 (gejsa.cz#641)