Zajíček v posteli

Zajíčkem v posteli si může každá žena přivolat ztracenou atraktivitu a znovu u sebe objevit vnitřní sexualitu. Jaké jsou výhody a nevýhody toho, mít v posteli mladého kluka, když Vám samotné už dávno bylo čtyřicet?

Výhody i nevýhody

Vztah mezi zajíčkem a starší ženou většinou není nastálo. Vztah je sice pěkný a slibný, ale doba, kdy zajíček dospěje v muže, může chvíle intimností přerušit. Zajíček došel do stádia, kdy by rád zatoužil po vlastní rodině a potomcích. Začne se poohlížet po ženách, které jsou stejně staré jako on a vztah se starší ženou se pomalu ale jistě stává minulostí. Bezesporu největší výhodou mít zajíčka v posteli je sexuální pobavení. A další výhody? Má spoustu energie, nejraději by Vás samou láskou snědl. V posteli ze sebe vydá maximum a za odměnu ocení vše, co pro něj děláte. Bude k Vám vzhlížet jako k Bohyni, bude mu imponovat vše, co o něm řeknete a bude se opravdu snažit splnit každé Vaše přání. Také si rád vyslechne Vaše rady a vezme si je upřímně k srdci. Prožijete díky němu vzrušující a úžasné dobrodružství. Vrátíte se o deset let zpět a hormony štěstí zaplaví celé Vaše tělo, což se odrazí i na náladě. I Vaše sebevědomí vzroste jako nikdy předtím. Zkrátka bude Vám fajn!

Co se týče nevýhod, může se stát, že Vás velmi brzo přestane bavit být jakousi ,,dotovací madam,,. Nebudete už chtít dále utrácet za mladšího partnera a to se projeví i v sexu. Bohužel se může stát i to, že sundáte růžové brýle a začne Vám vadit reakce okolí. Přátelé se Vám mohou smát a mít vůči Vašemu vztahu předsudky. Možná se i ve Vás něco hne a uvědomíte si, že se zajíček brzy začne poohlížet po stejně starých ženách a než abyste si zbytečně ublížila, ukončíte vztah dřív sama. Mladšího partnera si většinou vybírají ženy jen na sex. Může k tomu i existovat pár jiných důvodů:

  • ženy mají mateřské city a nemohou otěhotnět
  • ženy hledají výkonnějšího partnera, který déle vydrží a je duševně i fyzicky mladší než jejich manžel
  • ženy procházejí krizí a potřebují nabrat nový dech
  • ženy, které jsou temperamentní a nehodlají se smířit se svým věkem

Zůstává otázka: proč to nevyzkoušet?

«« Proč chtějí muži starší ženy? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12333 (gejsa.cz#641)