Ženské zbraně v podobě sexy postavy

Jak muži, tak ženy mohou opačné pohlaví dovést až k šílenství. Přeci jenom však ženy vlastní mocnější zbraně, a to v podobě svých ženských křivek, které nedají mužům spát. Jak štíhlá, tak baculatější žena může být smyslná a provokativní.

Ženám samotným nemusí jejich vnady připadat ničím zvláštní. Řeknou si, že jsou to jen prsa, boky, zadeček, nohy. Pro muže však tyto ženské křivky rozhodně neznamenají „jen“. Naopak je dostávají do varu, ať už je žena oblečena, a samozřejmě více, je-li svlečena do svůdného spodního prádla, či zcela.

Uvědomění si vlastních ženských zbraní »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12286 (gejsa.cz#308)