Zmenšení poprsí

Většinou se setkáváme s ženami, které si nechávají svá prsa zvětšit. Najdou se však takové, které mají opačný požadavek – chtějí svá prsa zmenšit. Jaké jsou důvody ke zmenšení prsou a co od operace očekávat?

Která žena je** spokojena se svým tělem? Často se nám nelíbí naše stehna, bříško, zadeček a prsa. Většina žen touží po tom, aby měla plná, pevná a krásně tvarová prsa. Ale najdou se také ženy, které chtějí **prsa zmenšit. Zatímco, malá prsa mohou způsobovat ženám psychické komplexy, velká prsa mohou být příčinou zdravotních problémů. Mnoho žen, které mají více vyvinutý hrudník, si tak často stěžuje na bolesti zad. V takovýchto chvílích je pomocníkem plastická chirurgie.

Během vývoje ženského těla může dojít k velmi výraznému zvětšení prsní žlázy, a to až do nepřirozené a neúnosné velikosti, která neodpovídá tělesným proporcím. K takovémuto zvětšení prsou může dojít během puberty, ale také během kojení, tloustnutí nebo při gynekologických a hormonálních onemocněních. Výrazné zvětšení prsou se označuje jako hypertroru prsní žlázy. Když ňadra dosáhnou velikosti gigantických rozměrů, hovoříme o** gigantomastii**.

Jaké jsou důsledky příliš velkého poprsí? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12299 (gejsa.cz#356)