Dámský striptýz

Chcete partnerovi ukázat, jak umíte být smyslná, vnést do ložnice nový náboj a podnítit jeho fantazii? Nebo vás pánové čeká rozlučka se svobodou, narozeninová oslava či pánská jízda? Pak je pro vás striptýz to pravé.

Smyslná hudba, skvěle nacvičená choreografie, sexy žena v úchvatném velmi sporém oblečení a pánové, kterým se při pohledu na takovouto ženu tají dech. Ano, řeč je o dámském striptýzu.

Dámský striptýz je erotické taneční vystoupení, při kterém se dívka postupně a velmi pomalu vysvléká ze sexy oblečení v rytmu hudby a taktu nacvičené choreografie. Název pochází z anglického výrazu striptease. Strip znamená stáhnout, svléct se a tease škádlení. Účinkující žena je tedy striptérka, která škádlí své publikum postupným svlékáním.

Historie striptýzu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12361 (gejsa.cz#58)