Dámský striptýz - Praha

Hraje příjemná hudba, osvětlení je ztlumeno a na pódium přichází nádherná žena. Začíná tančit a pomalu se svlékat. Striptýz je velmi erotická show. Vybrat si může každý. Pro decentní oslavy je tady Americký striptýz, pro náročné publikum lesbická show.

Dámský striptýz zpestří každou diskotéku, večírek nebo firemní párty. Pokud přemýšlíte nad zajímavým dárkem nebo nad oživením rozlučky se svobodou, můžete zvolit právě tento druh show. Ať už si vyberete klasický striptýz, kontaktní striptýz nebo lesbickou show, potěšen bude určitě nejenom oslavence, ale také všichni jeho přátelé. Striptýz je vzrušující podívaná nejenom pro muže.

Striptýz »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12362 (gejsa.cz#60)