Luxusní společnice Praha

Ptáte se, proč si někteří bohatí a vlivní muži platí společnost luxusních společnic? Většina proto, že prostě kvůli kariéře nemají čas nebo náladu na to si hledat stálou partnerku. Tak si raději zaplatí nějakou luxusní slečnu.

Muži, kteří platí za luxusní společnice

Typickými zákazníky těchto dívek a žen, bývají podnikatelé, manažeři, vlivní muži, jak ze zahraničí tak i Čech. Cizinci přilétají do naší země na jednání, zůstávají přes noc v neznámém městě a často jim chybí společnost. Proto si objednají slečnu, která bude vyplňovat jejich volný čas – ve dne i v noci. Tito muži jsou ve většině případů bohatí, úspěšní, chytří, hezcí a většinou i mladí a svobodní. Svým hektickým způsobem života nemají čas si udržovat dlouhodobou známost, pokud jsou například ženatí, zase nemají dostatek času na to, trávit více času s vlastní ženou, tak to řeší tak, že si na svých cestách společnost občas zaplatí. Důvodem je někdy i to, že na různých  kulturních akcích potřebují udělat dojem a s atraktivní společnicí po boku to jde mnohdy snáze.** Poslední dobou se z toho začíná u mužů stávat jakýsi trend, nebo móda.**

Kde najít opravdu luxusní společnici? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12364 (gejsa.cz#84)