Pánský striptýz

Milé ženy, máte přítelkyně a kamarádky, se kterými si máte co říci? Jste zvyklé pořádat posezení, oslavujete společně narozeniny a zapíjíte spolu úspěchy? Dáváte si drobné pozornosti, dárky a dárečky, nebo vám už dochází inspirace, čím se obdarovávat.

Dárky hoďte za hlavu, bavte se

Obdarovat někoho vyžaduje mít fantazii a vymyslet něco pozoruhodného. Můžeme zvolit také opačný přístup a darovat praktický dárek bez fantazie, jako je běžná denní potřeba. Oba přístupy mají však svá úskalí, protože vyhovět vkusu druhého, není jednoduché a různé tzv. pozoruhodnosti zůstanou ležet někde navždy zapomenuty. Praktické věci zase postrádají důvtip, jsou nudné a trapasem zavání, když  oslavenkyně dostane několik podobných prezentů.Vymyslet dárek, kterým potěšíme oslavence a zároveň i přítomnou společnost , je tím nejlepším, co se nám může podařit.  Dobrou inspirací pro, může být taková “ňamka“, jako je pohled na hezky vypracované mužské tělo. Proč to nechávat jen filmu nebo článkům v časopisech, kde o tom  jen píšou, když možnost pánského stripu je lehce dostupná a organizační zajištění velice jednoduché.

Porovnejte své představy se skutečností »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12359 (gejsa.cz#46)