Pánský striptýz - Brno

Pánský striptýz je rozhodně pro dámskou společnost a pro ženy nad věcí, s veselou myslí a chutí se bavit. Rozhodně není určen pro dámy prudérní, stydlivé nebo pro ty, které podléhají předsudkům.

Mužům vstup zakázán

Ne na všechny akce, kde je v programu pánský striptýz mají muži vstup zakázán, ale většinou tomu tak je. Může se jednat o dámský večírek, dámská jízda, ladies night, narozeninová oslava, firemní party. Překvapte oslavenkyni perfektně připravenou show, kdy dokonale stavěný muž, dovede její narozeninovou oslavu do finále.

Show může být moderovaná nebo si striptér sám volí choreografii a celé vystoupení je v jeho režii. Máte možnost vybrat si striptéra, který se objeví v kostýmu hasiče, motorkáře, kovboje, doktora, vojáka, číšníka, ve fraku nebo jako Tarzan, může přijít policista či gangster, oblíbený filmový hrdina nebo dělník v montérkách, toreador nebo sám ďábel. Fantazii se meze nekladou a pokud striptér má Vámi žádaný kostým v nabídce, show může začít.

«« Pánský striptýz - Brno Divačka nebo aktérka »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12363 (gejsa.cz#68)